Fenerbahçe fännid laulsid Ukraina klubile Putini nime; Kiievi Dünamo võitis kohtumise 1:2

fenerbahce fännid karjumas putini nime

Paistab, et mõned fännid soovivad Fenerbahcele UEFA poolt võistluskeeldu pärast seda, kui osa klubi poolehoidjaid hakkas Meistrite Liiga valikmängus Kiievi Dünamo vastu Vene presidendi nime skandeerima.

Häbiväärne juhtum leidis aset kolmapäeva õhtul Ulkeri staadionil teise kvalifikatsiooniringi korduskohtumises. Suurt osa Fenerbahce fännidest võis kuulda Putini nime skandeerimas just pärast seda, kui ukrainlasest poolkaitsja Vitali Buyalskyi viis Kiievi Dünamo 1:0 juhtima.

Buyalskyi saatis esiposti lähistelt võrku äärelt tulnud maast söödu ning tegi seejärel kätega kotkažesti, mida mõned arvavad olevat vihje Fenerbahce suurrivaal Besiktasele.

See ei läinud aga kodustele poolehoidjatele hästi peale, kes skandeerisid selle peale verejanulise Putini nime, kui kaks meeskonda asusid palli taas keskupunktilt lahti mängima.

Videot on praeguseks vaadatud peaaegu 3 miljonit korda. Klipp kutsus internetis esile toetajate pahameele üle kogu maailma ning paljud on nõudnud nüüd Fenerbahçe eemaldamist turniirilt.

Vaata videot siit:

Vaata kohtumise kõiki tipphetki siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised