FC Barcelona toob enda ridadesse noore Manchester City staari

Ferran Torres Manchester City F365 1

FC Barcelona pani lauale 50 miljonit eurot, et täiendada enda ründeliini Manchester City meeskonnas palliva Ferran Torresiga.

Peale diili on õhku rippuma jäänud küsimus: “Kuidas saab Barcelona endale sellist mängijat rahaliste probleemide kõrvalt lubada?”

Covid-19 pandeemia tõttu on LaLiga klubi eelarvega aidanud 2021-22 hooajaks. Tegu on LaLiga loodud normiga, mis võtab arvesse tulusid, kulusid ja võlgu. Seda kõike eeldustega, et meeskond kulutab tuludest maksimaalselt 70%. Vastasel juhul saavad nad kulutada ainult 25% uutest tuludest või kulude kokkuhoiust.

Sellest ettekirjutisest hoolimata peab raskustes Barcelona loobuma mitmetest staaridest, et finantsiliste probleemidega ühele poole jõuda.

Ferran Torres mängis Manchester City särgis 43 mängu (31 algkoosseisus) ja lõi 16 väravat. Lisaks sai temast noorim mängija Pep Guardiola käe all, kes on liigamängudes kübaratriki enda nimele kirja saanud.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised