FC Barcelona puurilukk sattus nutuse statistika nimekirja

7tqBrZqGRZ9L sgqFN5b9lvvx original scaled

Marc-Andre Ter Stegen on hetkel Barcelona mängijana ilmselt läbi elamas oma kesiseimat perioodi.

Nimelt on Ter Stegen hetkel LaLigas teisel kohal kõige madalama tõrjeprotsendiga väravavaht (57%) ning suure üllatusena on temast eespool Jan Oblak (51%), kes just eelmisel hooajal LaLiga karikat pea kohale tõsta sai.

29-aastane sakslane, kes on Saksamaa koondises pidevalt Manuel Neueriga esikinda nimel konkureerinud, on 16 mängus hoidnud puuri puhtana kolmel korral ning võrku lasknud koguni 19 väravat.

Peale Lionel Messi klubist lahkumist arvasid paljud, et kaptenipael liigub argentiinlaselt edasi Ter Stegenile, kes eelnevatel hooaegadel väga kiiduväärt partiisid sooritas. Eelmisel hooajal oli sakslasel tõrjeprotsent hooaja lõpuks 72%, puuri hoidis ta puhtana 11 korral 31 mängus ning hooaeg lõpetati kolmandal kohal.

On arvata, et väravavahi vormi mõjutab ka mais tehtud põlveoperatsioon, mille tõttu ta ka Euroopa meistrivõistlustelt eemale jäi.

Põlvevigastus ilmnes alles augustis 2020, kuid üks hooaeg enne sedagi pidi ta põlvevigastusega silmitsi seisma. Põlveprobleemid hakkasid Ter Stegenil esile kerkima juba 2015/2016 hooajal.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised