Fännid märkasid FIFA23’s uut põnevat trikiliigutust

felix uus trikk liigutus fifa23

Fännid märkasid FIFA23’s uut tulevast trikiliigutust ning see näib olevat just selline trikk, mille tagajärjel võivad hakata purunema paljud puldid.

Uus mäng, mis saab oma praeguses formaadis olema viimane, enne kui sellest saab EA Sports FC, avaldatakse kogu maailmas 30. septembril.

EA Sports postitas eelmisel nädalal mängu ametliku treileri, mis sisaldas rohkelt kaadreid mängust, et anda mängijatele aimu FIFA23 puhul tehtud täiendustest ning uuendustest.

Üks asi, mis fännidele silma jäi, oli Atletico Madridi tähe Joao Felixi trikk, mis uues mängus oma debüüdi teeb.

Trikiliigutused on mängijate jaoks suur osa mängust ning pole ilmselt midagi paremat, kui pärast analoognuppudega rahmeldamist mõni oma vastane enda seljataha jätta.

Uus manööver, mis on ilmselt 5 tärni liigutus, näeb endast ette palli kannaga söötmist teisele jalale ning seejärel sujuvat ületõmmet ja palli veeretamist tagasi.

Tundub, et seda saab olema üsna keeruline sooritada, aga Raul Albiol mängiti videos küll korralikult üle. Kujutage vaide ette, et terroriseerite selle liigutusega oma sõpru, kui mängite Neymari, Kylian Mbappe või Jadon Sanchona.

Vaata videot trikist siit:

Vaata FIFA23 trailerit siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised