Erik ten Hag selgitas Hojlundi väljavahetamist ning mehe väravatepõuda Premier Leagues

ten hag manchester united hojlund ramsus

Erik ten Hagilt uuriti pärast eilset kohtumist Rasmus Hojlundi väravatepõua kohta Premier Leagues, mille peale sõnas peatreener järgmist: ”See ei tekita meile hetkel mingit muret.”

„Ta lööb väravaid Taani koondise eest ning meie ees Meistrite Liigas, seega küll ta varsti ka Premier Leagues skoorima hakkab. Ma ei kahtlegi selles.”

Täna oli ta kahes-kolmes olukorras väga heal positsioonil. Küll üks hetk saabub ka tema hetk, kus ta palli võrku saadab.”

Peatreenerilt uuriti ka üllatava teise poolaja vahetuse kohta: „Rasmus mängib sageli terveid kohtumisi, kuid tema mänguminuteid tuleb siiski jaotada. Teda tuleb vormis hoida. Tuleb teha vahetusi mängu ajal ja mängude vahel, sest muidu jääb mängijal energiast, keskendumisest ja värskusest puudu.”

„Samuti mängib rolli ka sisemine konkurents, et ka teistele oleks võimalus tagatud. Tulemas on palju mänge, kindlasti tuleb mänguminuteid jälgida.”

Hojlund üritab oma muljetavaldavat minekut vähemalt Meistrite Liigaski jätkata, kui teisipäeval läheb Manchester United vastamisi FC Cophenhageniga.

Vaata Manchester Unitedi eilse kohtumise tipphetki siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised