ENNEOLEMATU: Hollandi politsei piiras sisse Varssavi Legia bussi ning arreteeris kaks meeskonna mängijat

Varssavi Legia

Pärast eilset Varssavi Legia ning AZ Alkmaari vahelist Konverentsiliiga kohtumist rullus staadionil lahti väga suuremõõtmeline skandaal.

Varssavi Legia poolkaitsja Josue ning Radovan Pankov peeti politsei poolt kinni – mängijad tiriti meeskonna bussist jõuga välja ning toimetati politseijaoskonda.

Varssavi Legia kaotas mängu AZ Alkmaari vastu 0:1, kuid kõik sellele järgnenud on siiani ülimalt segane ning täpsem info on veel selgumas.

Kogu lugu sai alguse veidrast otsusest sulgeda staadion, kust ei lubatud mitmekümne minuti jooksul ühelgi inimesel lahkuda. Kellegile ei jagatud mingeid selgitusi, kuigi kostus üksikuid sõnu Legia fännide lahkumise kohta oma sektorist.

Samal ajal üritasid Legia mängijad ennast meeskonna bussi peale sättida, kuid neil takistati turvameeskonna poolt staadionilt lahkumast. Aja möödudes muutus õhkkond närviliseks ning turvameestelt hakkas esile kerkima ka provokatiivset käitumist. Väidetavalt olid turvamehed juba enne kohtumist kummalise käitumisega silma jäänud.

Lõpuks tõkestati Legia buss, kui kohale saabunud politsei piiras sõiduki sisse. Politseinikud olid meediainimeste suhtes agressiivsed ning välja haarati ka nuiad ning kilbid. Mõned ametnikud üritasid mängijaid küsitleda ning uurisid, et kellega nad telefonis räägivad. Kogu olukord hakkas muutuma täiesti absurdseks.

Kuid sellega lugu veel ei lõppenud. Üllatuse tipp saabus siis, kui politsei ähvardas bussile tormi joosta. Lõpuks piirduti vaid sellega, et sooviti kahte mängijat meeskonnast arreteerida. Legia esindajad tõrjuti jõuga eemale ning Josue ja Radovan Pankov viidi politseijaoskonda.

Järgnevas videos on näha, kuidas Hollandi politsei ründab Varssavi Legia tegevjuht Dariusz Mioduskit (pikem, hallide juustega):

Mõlemad mängijad transporditi politsei poolt Amsterdami.

Üks asi on kindel – Alkmaaris on aset leidnud enneolematu lugu, millel on kindlalt ka edasised tagajärjed. Täpsem info on veel selgumisel.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised