Endine Barca poolkaitsja: “Mul on täiesti savi, kas mängin või mitte, läksin sinna miljonäriks saama!”

Barcelona mängijad väravat tähistamas
Barcelona mängijad väravat tähistamas

Alex Song tegi üsnagi šokeeriva avalduse, kui ütles, et “ei mõelnud isegi kaks korda” Arsenalist lahkumisele kui nägi Barcelona pakutavad palganumbrit.

Legendaarne kunagine Arsenali peatreener Arsene Wenger tõi hetkel 34-aastase kamerunlasest poolkaitsja 2005. aastal sõlmitud laenulepingu põhjal Põhja-Londonis klubisse.

Song lahkus 2006. aastal jäädavalt Prantsusmaa meeskonnast Bastia ja mängis ennast 2008-09 hooajast saati Arsenali põhimeheks.

Endine Arsenali mängumees lõi Gunnersite eest 205 kohtumises 10 väravat, võites oma seitsme hooaja jooksul ka Arsenaliga liigakarika.

Alex Song tegi hiljuti aga üsnagi šokeeriva avalduse, kui ütles, et “ei mõelnud isegi kaks korda” Arsenalist lahkumisele, kui nägi Barcelona pakutavad palganumbrit.”

Legendaarne endine Arsenali peatreener Arsene Wenger tõi hetkel 34-aastase kamerunlasest poolkaitsja 2005. aastal sõlmitud laenulepinguga Põhja-Londonisse.

Song lahkus 2006. aastal jäädavalt Prantsusmaa meeskonnast Bastia ja mängis ennast 2008-09 hooajast saati Arsenali põhimeheks.

Endine Arsenali mängumees lõi Gunnersite eest 205 kohtumises 10 väravat, võites oma seitsme hooaja jooksul ka Arsenaliga liigakarika.

Credit: PA

Song, kes mängib hetkel Djiboutis asuvas meeskonnas AS Arta/Solar7, lahkus 2012. aastal Arsenalist, et liituda ligi 20 miljoni euro eest Barcelonaga.

Rääkides Instagramis Toronto Raptorsi staari Pascal Siakamiga (The Suni vahedusel), paljastas endine Kameruni koondislane, et oli Arsenaliga liitudes “ekstaasis”.


“Enamik jalgpallureid elab üle oma võimete. Olin Arsenalis kaheksa aastat, kuid hakkasin head elatist teenima alles viimase nelja jooksul,” rääkis Song.

“See oli sellepärast, et mu palk tõusis nii palju, aga samas ka seetõttu, et sain aru, milline laristaja ma olen.”

“Kui ma esmalt nendega liitusin, sain 15 000 naela. Olin noor poiss ja vaimustuses.”

“Tahtsin suurte poistega õlgu kokku hõõruda. Sain shopata seal, kus tahtsin ja veeta segaseid õhtuid väljas.”

“Ma käisin trennis ja nägin terveaeg, kuidas kuningas Thierry Henry ilmus trenni imelises autos. Ütlesin endale, et tahan iga hinna eest seda sama autot.”

“Läksin esindusse, kirjutasin paberitele alla ja nii lihtsalt oligi mul sama auto, mis kuningal endal.

“Aga ma vannun, et pidin auto kahe kuu pärast juba tagasi andma, sest kogu raha kulus bensupaagi täitmisele.”

“Ütlesin neile: “Andke mulle Toyota – see auto käib mul üle jõu.”

“Kui järgmine kord treeningule läksin, küsis Henry: “Kus su auto on, poja?” Vastasin talle, et see oli minust natuke kõrgemal tasemel.

Song suutis Camp Noul kahe hooaja jooksul Barcelona eest maha pidada 65 kohtumist ning võitis La Liiga tiitli ja Hispaania superkarika.

Credit: PA

Endine Barcelona ja Arsenali mängija laenati hiljem West Hami ja tema leping La Liga klubiga tühistati 2016. aastal.

Song tunnistas, et ei kahetsenud Arenalist Barcelonasse lahkumist ning väitis, et selle ajendiks oli raha. Mehe sõnul ei kottinud mänguminutid Camp Nou’l teda üldse.

“Kui Barca pakus mulle lepingut ja ma nägin, kui palju ma teeniks, siis ei kahelnud ma hetkekski,” sõnas ta.

“Tundsin, et mu naisel ja lastel peaks peale mu karjääri lõppu olema mugav elada.”

“Kohtusin Barca spordidirektoriga ja ta andis mulle mõista, et ma ei saa palju mäniga, kuid see ei kottinud mind – teadsin, et minust saab nüüd miljonär.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised