Ei läinud kaua: Benfica mängija kopeeris juba Cristiano Ronaldo uut väravatähistust

cristiano ronaldo väravatähistus magamine manchester united benfica jalgpall

Cristiano Ronaldo uus väravatähistus on näiliselt jälle tuure kogumas.

Portugali legend demonstreeris oma uut väravatähistust pärast seda, kui ta pühapäeva õhtul Evertoni vastu Unitedi võiduvärava kõmmutas.

Ronaldo hoidus oma tavapärasest “Siuu” väravatähistusest ning läks hoopis kinnisilmi ning näpud rinnale risti panduna nurgalipu juurde. Hiljem liitus temaga ka suvel Unitediga liitunud Antony, kes samuti kopeeris Ronaldo liigutust.

Unitedi ametlikul veebisaidil avaldati hiljem, et tegemist oli enda üle nalja heitva väravatähistusega, mis näitab Erik ten Hagi meeskonnaliikmete vahelist tugevat sidet.

“Muidugi on Cristiano tuntud selle tõttu, et ta hoolitseb enda eest. See aga eeldab tunde rasket tööd treeningväljakutel ning jõusaalis.”

“See hõlmab ka puhkamist õigetel hetkedel ning piisava une tagamist, et taastumisprotsess oleks sujuv: eelnevalt on meedias teatatud, et Ronaldo tukastab mitu korda päevas.”

“CR7 väravatähistus Evertonis oli naljakas vihje sellele, mis asendis Ronaldo reisides magab ning see pole jäänud märkamatuks ka tema meeskonnakaaslastele, kes kõik temalt õppida tahavad.”

Oleme näinud palju mängijaid kopeerimas Ronaldo legendaarset “Siuu” väravatähistust, kuid nüüd on aeg kätte jõudnud ka vanameistri viimase väravatähistuseni.

Benfica kohtus teisipäeva pärastlõunal UEFA noorteliigas PSG´ga.

18-aastane Diego Moreira lõi Portugali meeskonna 2:1 värava ning otsustas Ronaldo uue väravatähistusega lagedale tulla.

Vaadake klippi siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised