Eesti Premium liiga noorim väravalööja liitus Itaalia suurklubiga

lai

Tallinna Kalev teatas, et nende klubi kasvandik Martin Vetkal (16) liitus Itaalia suurklubiga AS Roma.

Vetkal sõlmis Romaga kolmeaastase profilepingu ja alustab Itaalias klubi U17 võistkonnas. Itaaliasse reisis Vetkal kuu aega tagasi proovi perioodiks.

“AS Roma huvi oli konkreetne ning otsusega polnud vaja kaua viivitada. Tegu on ikkagi maailma mõistes tippklubiga ning tingimused edasiseks arenguks on fantastilised,” kiitis Kalevi spordidirektor Joel Lindpere klubi kodulehel.

“Martini ja ka meie teiste poiste vastu on olnud huvi juba mõnda aega, mis näitab meie klubi selget joont, kuidas tahame ka tulevikus edasi liikuda. Martin on üks hea näide paljudest meie kasvandikest, kes tahavad saada iga päevaga aina paremaks ning annavad selleks rohkem kui 100 protsenti.”

Kohilast pärit Vetkal liitus Kaleviga seitsmeaastaselt ja tegi Premium liiga debüüdi mullu mais 15 aasta ja nelja kuu vanuselt. Novembris sai temast koduliiga ajaloo noorim väravalööja, kokku jäi tema arvele 19 Premium liiga mängu ja 1 värav. Kalevi duubli eest sai ta kirja 8 mängu.

Eesti meestekoondise debüüt on noorukil veel tegemata, aga noorte koondistes on tal kirjas juba 12 mängu ja 1 värav.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised