EA kinnitas, et FIFA23 jääb mänguseeria viimaseks

Ronaldo Messi FIFA

Jah, sa lugesid õigesti. FIFA23 saab olema viimane FIFA, vähemalt nii nagu me seda varasemalt teadnud oleme. Populaarse videomängu nimi muutub pärast seda, kui EA Sports ja FIFA lõpetavad oma peaaegu 30-aastat kestnud koostöö.

Eile, 10. mail teatas EA Sports, et kõigi lemmikjalgpallivideomängu nimi muutub.

Nende ametlikult veebisaidil avaldati pressiteade, milles seisis: “Alususeks tahame tänada seda uskumatut enam kui 150 miljonist fännist koosnevat kogukonda suurima jalgpalli meelelahutusplatvormi EA SPORTS FIFA loomisele kaasaaitamise eest.”

“Pärast peaaegu 30 aastat alustame peagi uut põnevat ajastut.”

“Järgmisel aastal saab EA Sports FC’st EA Sports’i tulevik.”

Just nii, FIFA videomäng, mida te varasemalt tundsite lakkab edasi eksisteerimast. Noh, vähemalt selle nimi saab erinev olema.

EA Sports kinnitas koheselt fännidele järgmist: “Kõik, mis teile meie mängude juures meeldib, saab olema osa EA Sports FC’st – seal on samad suurepärased kogemused, režiimid, liigad, turniirid, klubid ja sportlased.”

“Ultimate Team, Career Mode, Pro Clubs ja VOLTA Football jääb kõik alles.”

Nimemuutuse uudis teatati Twitteris, kusjuures bränd paljastas ka, et hakkab nüüd Nike’iga koostööd tegema.

Uudised nimemuutusest tulevad pärast kuudepikkuseid läbirääkimisi EA Sportsi ja FIFA vahel, nagu teatab The New York Times.

Hetkel kehtiva lepingu kohaselt kestab nende partnerlus 2023. suveni ning pärast seda peavad fännid harjuma oma lemmikvideomängu uue nimega.

See tähistab ühtlasi tohutult tulusa partnerluse lõppu, kuna viimase 20 aasta jooksul on mäng toonud rohkem kui 20 miljardit dollarit müügitulu.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised