Cristiano Ronaldo ei lükanud El-Hilali pakkumist tagasi, Saudi Araabia klubi president paljastas päris põhjuse, miks tehing läbi kukkus

al hilal cristiano ronaldo saudi araabia üleminek jalgpall

Cristiano Ronaldo üleminek Al-Hilali kuukus läbi vaid üleminekukeelu tõttu, mitte seetõttu, et Manchester Unitedi staar oleks soovinud Meistrite Liigas mängida. Vähemalt nii väidab nüüd klubi president Fahad ben Nafel.

37-aastast Ronaldot otsis väidetavalt sel suvel Manchester Unitedist väljapääsu ning teda seostati üllatusliku üleminekuga Saudi Araabia klubisse.

Kuigi tema agent Jorge Mendes pidas läbirääkimisi mitme klubiga – sealhulgas Chelsea, Bayern München ja Atletico Madrid – tegi Daily Maili andmetel Ronaldole konkreetse pakkumise ainult Riyadhis asuv meeskond Al-Hilal.

Usutakse, et Saudi Araabia klubi oli nõus Unitedile maksma Ronaldo eest 25 miljonit naela, pakkudes samal ajal Portugali staarile kaheaastast lepingut, mis oleks toonud mehele nädalas sisse 2 miljonit naela ning teinud temast ühtlasi maailma kõige rohkem tasustatud mängija.

Suvine üleminek teoks aga ei saanud ning äsja alanud hooajaks on Ronaldo siiski registreeritud Manchester Unitedi mängijana.

image 15

Spekuleeriti, et Ronaldo oleks Manchesterist lahkuma ainult Meistrite Liigas võistleva klubi nimel.

Ben Nafel väidab nüüd aga, et viiekordne Ballon d’Ori võitja oli Al-Hilali pakkumisega sisuliselt rahul – ja et tehing kukkus kokku ainult Saudi Araabia klubi vastu määratud üleminekukeelu tõttu.

Mees sõnas Thamanya Youtube’i kanalile: “Jah, me pidasime Ronaldoga läbirääkimisi. Probleem ei olnud rahas ega põhimõttes.”

“Al-Hilal suudab tuua enda ridadesse maailma staare, kuid just spordiarbitraažikeskuse otsus takistas meil mängijaid registreerimast.”

“Me ei lõpetanud otsusest sõltumata mängijatega läbirääkimisi, vaid viivitasime läbirääkimiste lõppfaasi sisenemisega, kuni keeld tühistati.”

Al-Hilalile määrati mais üleminekukeeld pärast seda, kui nende poolkaitsja Mohamed Kanno muutis meelt tasuta ülemineku osas ja sõlmis klubiga uue lepingu, loobudes kokkuleppest rivaalklubi Al-Nassriga.

Kanno sai neljakuulise mängukeelu, Al-Hilalil aga keelati suvise üleminekuakna jooksul mängijatega lepinguid sõlmida.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised