Cristiano Ronaldo avaldas, et tal oleks hea meel näha Arsenali Premier League’i võitmas

ronaldo arsenal arteta

Cristiano Ronaldo sõnas Piers Morganiga tehtud intervjuus, et tal oleks hea meel näha Arsenali liigatiitlit võitmas.

Skandaalse intervjuu käigus tegi Ronaldo Manchester Unitedile etteheiteid tema kohtlemise osas ning võttis sihikule ka Ralf Rangnicki, Erik ten Hagi ning ka endised meeskonnakaaslased Gary Neville´i ja Wayne Rooney.

Arsenali fänn Morgan küsis seejärel Ronaldolt, et kas ta sooviks näha Arsenali kõrgliiga karikat tõstmas. Mees vastas: “Ma loodan küll.”

image 4

Ronaldo lisas aga kiirelt: “Esimene lootus on, et Manchester võidaks, aga kui mitte, siis Arsenal on hetkel meeskond, keda mulle meeldib mängimas näha.”

“Mulle meeldib see meeskond. Mulle meeldib nende treener. Ma usun, et neil on hea meeskond ja kui United ei võida tiitlit, siis olen õnnelik, kui Arsenal seda teeb.”

image 3

Ronaldo puudutas intervjuus ka peatselt algavat MM-i.

Portugali kapten sõnas oma riigi võiduvõimaluste kohta järgmist: “Olen väga optimistlik. Meil on fantastiline treener ning hea põlvkond jalgpallureid. Ootan põnevusega, kuid kindlasti saab see olema raske. Äärmiselt raske, aga ühtlasi võimalik. Loomulikult me võitleme lõpuni.”

Ronaldo heitis ka nalja, et läheks Portugali MM-i võidu puhul koheselt pensionile.

image 5

Kui Ronaldolt uuriti pensionile jäämise kohta, sõnas ta: “Ma tahan veel 2-3 hooaega mängida. Seega 2-3 hooaega maksimaalselt. Tahan lõpetada 40 peal. Usun, et 40 on hea vanus.. aga ma täpselt siiski ei tea, ma ei näe tulevikku ette. Vahel plaanid oma elus ühte asja ja nagu ma korduvalt öelnud olen, siis elu on dünaamiline ja sa kunagi ei tea täpselt, mis juhtub.”

Portugal alustab oma MM-i 24. novembril kohtudes Ghanaga. Seejärel minnakse vastamisi Uruguay ning Lõuna-Koreaga.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised