Conte: “Lihtsam on liigutada Milani katedraali kui seda mängijat oma klubisse tuua”

conte

Inter Milani peatreener Antonio Conte võttis teemaks Lionel Messi peaaegu võimatu ülemineku Itaalia klubisse. See kord tegi Conte seda läbi huumorivõtme.

“Lihtsam on Milani katedraali liigutada kui tuua klubisse Lionel Messi”, sõnas naeratust varjav Conte.

Antud lause oli viide sotsialmeedias viraalseks läinud pildist, kus Messi eelnevalt mainitud katedraali taustal poseerib. Conte, kes ei soovi hetkel fantaseerimisega tegeleda, soovib keskenduda liigahooaja võimalikult edukale lõpetamisele.

Mees ei mõtle Euroopa Liiga eel oma parimaid mängijaid säästa. “Me ei kaalu mängijatele puhkuse andmist, sest meil on neli päeva mängude vahel ning seda on rohkem kui meil varem on olnud sel kuul.”

Oma iseloomuomaduste tõttu kriitika alla sattunud treener ei soovinud rohkem õli tulle valada. “Ma olen alati aus, võib-olla on see, mis teisi häirib. Ma kuulsin asju, mis mu professionaalset suhtumist solvasid. Ma olen inimene, kes annab endast alati kõik ning palju valesid on liikvele läinud.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised