Chelsea staar lõpetas vaid 28-aastaselt koondisekarjääri, et klubile keskenduda

Chelsea

Chelsea poolkaitsja andis intervjuu vahendusel teada, et ei kavatse peale AFCONi meeskonnast välja jäämist enam rahvuskoondisesse naasta.

Hakim Ziyech teatas, et loobub rahvusvahelisest jalgpallist, lõpetades Maroko koondise esindamise vaid 28-aastaselt. Chelsea poolkaitsja otsus sündis peale seda, kui ta jäeti eemale äsja lõppenud Aafrika Rahvustekarika turniirilt.

On avalik saladus, et Ziyech ja Maroko peatreener Vahid Halilhodzic on viimasel ajal tihti omavahel kokku põrkunud ning tõenäoliselt omavahelise hõõrdumise tõttu Ziyech koondisest välja jäetigi.

Halilhodzic seadis enne aastavahetust kahtluse alla endise Ajaxi staari suhtumise ja süüdistas teda vigastuse teesklemises, et vältida sõprusmängus osalemist.

Viimati osales Ziyech mõnes koondisemängus juunis kohtumises Burkina Faso vastu, mis oli ühtasi tema 40. mäng koondise eest. Tema puudumisel suutis Halilhodzici meeskond C-alagrupi võita ning alistas kaheksandikfinaalis Malawi, enne kui langes veerandfinaalis konkurentsist peale kaotust Egiptusele.

Chelsea

Enne kolmapäevast Jalgpalliklubide MM’i kohtumist Al-Hilali vastu, andis 28-aastane mees ajakirjanikele teada, et ei mängi enam Maroko koondise eest. ADSportsTV-ga rääkides ütles ta: “Ma mõistan neid, kuid ma ei naase Maroko koondisesse ja see on minu lõplik otsus.”

“On selge, kuidas seal asjad käivad ja ma keskendun pigem oma tegemistele ja praegu on selleks minu klubi.”

“Lõppudelõpuks on see otsus, mille Halilhodzic tegi ja seda tuleb austada. Sellega kaasnenud valed on minu jaoks aga läbinähtavad ja koondisesse ma enam ei naase.”

“Mõistan fänne ja mul on neist kahju, kuid see on olukord, milles me hetkel oleme.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised