Chelsea staar andis juhtkonnale lahkumissoovist teada, Newcastle on mehe sihikule võtnud

Chelsea väraravavaht Kepa meeskonnaga tähistamas

Newcastle United on väidetavalt huvitatud Chelsea väravavahi Kepa Arrizabalaga teenetest.

Hispaania koondislasel pole Stamford Bridge’il kõige paremad ajad olnud ja nüüd on ta Edouard Mendy järel klubi teiseks väravavahiks jäänud.

Meediaväljaande Todo Fichajesi kohaselt on Newcastle nüüd pingsalt Kepal silma peal hoidmas ning samuti väidetakse, et Kepa on ka varem lahkumisele juba lähedal olnud, kuid tema hinnasilt on asjad keeruliseks teinud.

Kepa Arrizabalaga defended as ex-Chelsea star Mario Melchiot backs Thomas  Tuchel call - but Ally McCoist insists Edouard Mendy substitution was 'one  of the poorest decisions ever'

Kepa oleks nüüd rikaste saudi omanikega Newcastle Unitedi jaoks hea lisa, kuid klubi on endiselt arenemisjärgus ja maailma parimate mängijate meelitamiseks läheb neil ilmselt veel pisut aega.

Isegi kui hetkel peaks olema kuskilt paremat väravavahti saada, siis näeks Newcastle United Kepa’t kindlasti arvestatava valikuna, isegi kui ta Chelsea jaoks piisavalt hea ei olnud.

Saab olema huvitav jälgida, kuidas see saaga edeneb, kuid Kepa jaoks oleks St James’ Parki kolimine ilmselt ainult hea, sest see tagaks mehele regulaarsema mänguaja ja võimaluse saada klubi põneva projekti võtmeosaks.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised