Cesc Fabregas astus Como peatreeneri kohalt ise tagasi

fabregas como italy jalgpall football

Cesc Fabregas asus mõni aeg tagasi Itaalia Serie B’s palliva Como ajutiseks treeneriks.

Kuigi kunagine staarjalgpallur tegi meeskonna juhtimisel head tööd, siis mõsitis ta lõpuks, et tal pole ameti jaoks siiski veel õigeid treeneripabereid. Niisiis, astus ta kõrvale ning laseb jätkata kellelgi, kellel on selleks vastav kvalifikatsioon.

Mees asus ajutisse rolli pärast seda, kui eelmine treener klubi eesotsast vallandati. Fabregas võitis oma viiest kohtumisest kolm, õppides samal ajal ka kõrvalt paberitega treeneriks. Kuid nüüd on mehe periood peatreenerina klubis, millest omatakse ka koos Thierry Henry’ga tükikest, läbi saanud.

Kuna tal endal veel nõutavaid pabereid ei ole, siis otsustas Fabregas kaasata pigem kellegi, kellel need olemas on. Klubi määras uueks peatreeneriks Osian Robertsi, kes varem töötas Crystal Palace’is Patrick Vieira assistendina. Roberts võtab juhtimise üle kuni hooaja lõpuni.

Fabregas rääkis otsusest Daily Starsile järgmist: „Meil on hea meel tervitada Osian Robertsit meie jalgpalliperre. Tema erakordsete saavutuste tõttu mängijate ja treenerite arendamisel näeme Robertsit kui meie pikaajalise edu arhitektina kõigis vanuserühmades ja tasemetel.”

„Usume, et selle käiguga saame vaikselt ellu viia Como ambitsioonikaid tulevikuplaane. Koos tüürime uude ning edukasse jalgpalliajastusse.”

Como kuulub Indoneesiast pärit Djarum Groupile. Nad ostsid klubi neli aastat tagasi klubi läbi oksjoni pärast eelmiste omanike pankrotistumist. Thierry Henry’le ja Cesc Fabregas on Como väikeosanikud.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised