Carlo Ancelotti avaldas klubi edasised plaanid Gareth Bale’iga

gareth bale

Tottenhami poolehoidjad, kes ootavad Gareth Bale’i naasmist koju, võivad nüüd pisut optimistlikumad olla, sest Real Madridi peatreener Carlo Ancelotti kinnitas, et walesi koondislane lahkub sel suvel klubist.

Bale lahkust 2013. aastal Spursist, et liituda ligi 100 miljoni euro eest Real Madridiga. Mees aitas oma klubis veedetud aja jooksul klubil võita mitu Meistrite Liiga karikat, kuid Bernabeu fännide usaldust lõplikult siiski ei võitnud.

Gareth Bale

Walesi koondislase leping Madridis lõppeb selle hooaja lõpus. Uut lepingut ta suure tõenäosusega seal ei teeni, seega naaseb ta suvel ilmselt vabaagendina Premier League’sse.

Mitte üllatavalt on ründajat kohe Tottenhamiga seostama asutud ning meediaväljaanne TMW on väitnud, et klubi ja mängija on omavahel isegi juba eellepingu sõlminud.

Real Madridi ametlikult kodulehelt leiab järgmised kommentaarid Carlo Ancelotti poolt: “Ma räägin temaga (Bale’iga), nagu ma üritan nende kõigiga rääkida. Püüan neist parima välja meelitada ja nendega nende probleemidest rääkida. Mul on nii tema kui ka ülejäänud mängijatega head suhted.”

Gareth Bale

“Isiklikud suhted on tugevad, kui kõik näitavad üles austust ja ta on seda alati teinud ning pole mind selles osas kunagi alt vedanud.”

“Tal on varasemalt motivatsiooniprobleeme polnud, kuid ta tahab siin asjad heal noodil lõpetada. Bale on aidanud sellel klubil võita Meistrite Liiga, Copa del Rey ning siit heade suhetega lahkumine oleks tema karjäärile hea.”

Bale naases eelmisel hooajal Tottenhami laenule ja see kõik tundus tõesti just kui muinasjutt. Kui mehe vastu aus olla, siis tegi ta laenul olles üsna korraliku partii – lüües 34 mänguga 16 väravat – kuid ta lihtsalt ei paistnud enam selle mängijana, kes ta kunagi oli.

Tottenhami on nüüd taas aktiivselt Bale’iga siduma hakatud ning kuigi ta võib endiselt suurepärasteks asjadeks võimeline olla, siis on raske ette kujutada, kuidas ta Antonio Conte süsteemi sobituks.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised