Bundesligas seisati mäng peale päikeseloojangut, et Ramadani paastust osa võttev mängija saaks juua

Bundesliga

Augsburg alistas eelmisel kolmapäeval põnevas Bundesliga kohtumises Mainz’i.

11. minutil viis Jeffrey Gouweleeuw Augsburgi penaltipunktilt juhtima. Mainz 05 asus seejärel ise ründama ning viigistas seisu 9 minutit peale poolaega, kui Silvan Widmer vastaste väravavõrgu üles leidis.

Seis ei jäänud aga kauaks selliseks, sest Augsburg asus omakorda jälle kaks minutit hiljem läbi Ruben Vargase värava juhtima.

Rohkem väravaid kohtumise jooksul ei löödud ning Augsburg hoidis napist juhtseisust kohtumise lõpuni kinni.

Kohtumise ajal tehti ka ajalugu, kui kohtunik teisel poolajal mängu hetkeks seiskas.

Ramadan(islami järgijate moslemite püha paastumise, sisekaemuse ja palvetamise kuu) algas aprilli alguses ning sellest võtavad osa miljonid moslemid üle maailma.

Ramadaanikuu ajal ei tohi osavõtjad päevavalgustundidel midagi süüa ega juua. Ka üks Augsburgi mängijatest, Moussa Niakhate, on paastust osa võtmas.

Kohtumise 65. minutil loojus päike ning kohtunik Matthias Jöllenbeckil paluti mäng hetkeks seisata, et Niakhate saaks paastu katkestada ning lõpuks vett tarbida.

Kohtunik tuli soovile vastu ning esimest korda ajaloos peatati Bundesliga kohtumine, et lubada mängijal oma paast keset mängu katkestada.

Vaata siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised