Bruno Fernandes vihjas mängujärgses intervjuus Ronaldo lahkumisele

ronaldo fernandes vihjas lahkumisele manchester united

Bruno Fernandes, kes on ka Ronaldo meeskonnakaaslane Portugali rahvusmeeskonnas, vihjas eile, et veteranründaja võib Manchester Unitedist lahkuda.

Esmaspäeva õhtul pärast Unitedi 2:1 võitu Liverpooli üle kutsus poolkaitsja toetajaid üles austama ründaja otsust tema tuleviku osas.

“Tean küll üht-teist olukorra kohta, kuid ei saa sellest rääkida. Praegu on ta Unitedi mängija ning eelistab vaikne olla. Ma ei tea täpselt tema tuleviku kohta, kas ta jääb või lahkub. Ta räägib sellest ise peatselt, nagu ta hiljuti lubas” ütles Fernandes Eleven Sportsile.

“Kui ta jääb, oleme selle üle õnnelikud, aga kui ta peaks lahkuma, sest arvab, et see on tema jaoks parim, siis oleksin tema üle isiklikult õnnelik.” lisas ta.

Kuigi Fernandese sõnadest ei saa midagi 100% kindlat välja lugeda, siis kommentaaride laad paistis siiski vihjavat Ronaldo peatsele lahkumisele.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised