Bruno Fernandes paljastas, et oli “tõsiselt vihane”, kuna tal ei lubatud selle Premier League klubiga liituda

bruno fernandes manchester united tottenham hotspur

Manchester Unitedi staar Bruno Fernandes teatas, et oli väga pettunud, kui tal ei lubatud Lissaboni Sportingus mängides Tottenham Hotspuriga liituda.

2020. aasta jaanuaris siirdus Fernandes 47 miljoni naela suuruse tehingu raames Old Traffordile. Nüüd paljastas mees aga, et oli enne Manchesteri siirdumist lähedal hoopis Spursiga liitumisele.

image 8

Tottenham tundis Fernandese vastu huvi juba 2019. aasta suvel pärast seda, kui poolkaitsja valiti Primeira Liga aasta parimaks mängijaks. Lõpuks üleminekut siiski ei toimunud, sest klubid ei jõudnud mängija hinna osas üksmeelele.

Fernandes on nüüd ebaõnnestunud ülemineku osas ka suu avanud.

Ta sõnas The Athleticule: “Ilmselgelt tahtsin minna Premier League’i. Peatreener Mauricio Pochettino oli see, kes mind sinna tahtis. See oli hea pakkumine, kuid Sporting tegi endast kõik, et mind veel endale hoida.”

image 10

“President [Frederico Varandas] rääkis minuga, kuid tegi seda valel päeval. See oli päev pärast seda, kui nad otsustasid Tottenhami pakkumisest keelduda ja ma olin väga vihane. Minu õnneks oli toona peatreeneriks Marcel Keizer, kes oli mees õiges kohas õigel ajal.”

Fernandes ei pidanud aga liiga pikalt ootama, et Inglismaale mängima siirduda, sest United napsas ta 2020. aasta jaanuaris endale.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised