Bayern München on 50 miljoniga ostmas Premier League tagumise otsa klubi ründajat

raphso

Erinevate väljaannete kohaselt on Bayern München väga lähedal Raphinha ostule Leeds Unitedist. Brasiillane on Bundesliga gigantidega liitumas umbes 50 miljoni euro suuruse summa eest.

Raphinha oli ka Jürgen Kloppi nimekirjas, kui Liverpool eelmisel suvel mehe vastu huvi välja näitas. Brasiillase agent avaldas seiga varasemalt sel aastal, aga ütles, et võib ka hea meelega oodata aasta veel kuniks allkirjad paberile saavad.

Talendikas ääreründaja on alates Leedsiga liitumisest olnud Premier League’s silmapaistev tegelane. Hoolimata sellest, et Leeds ei mängi hetkel nii kõvat mängu kui eelmisel hooajal, on Raphinha sellegi poolest meeskonna särav täheke olnud.

Jaanuari üleminekuaknale lähenedes suureneb ka üleminekute spekulatsioonide hulk. Meediaväljaande Athletic kohaselt ei kavatse aga Liverpool selles eriti aktiivne olla. See aga ei kehti Bayerni puhul, nagu näitavad värskeimad uudislõigud.

TNT Sports Brasil väitel on Bundesliga meeskond teinud tohutu avalduse ning toomas üleminekuakna avanedes klubisse Leeds Unitedi põhimehe Raphinha.

Kui need väited vastavad tõele, siis on see Liverpooli jaoks kahtlemata suur pettumus. Raphinha paistis juba üsnagi suure tõenäosusega järgmisel suvel Liverpooliga liituvat.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised