Bayern München kinnitas, et ühel nende staarmängijatest tuvastati tõsine südamehaigus

Alphonso Davies

Bayern Müncheni peatreener Julian Naglesmann kinnitas, et arstid diagnoosisid Alphonso Daviesel müokardiidi.

21-aastane Davies liitus Bundesliiga hiiglastega 2019. aastal peale 10 miljoni euro suurust üleminekut MLS-i meeskonnast Vancouver.

Alates Allianz Arenale jõudmisest saati on Kanada kaitsja mänginud klubi eest kõikide sarjade peale 107 kohtumises, andes panuse 23 värava löömisel.

Euroopa üheks põnevamaks kaitsemängijaks tõusnud 21-aastane vasakkaitsja on võitnud juba 10 suurt karikat, sealhulgas 2019-20 Meistrite Liiga.

Hoolimata kaitsja uskumatust võimekusest, on teda nüüd ootamas mänguväljakult paus, sest Naglesmann paljastas, et mehel on tõsine südamehaigus.

Alphonso Davies Bayern München

Müokardiit on meditsiiniline seisund, mis põhjustab südame põletikku ja võib vähendada organi võimet verd pumbata, samuti põhjustada ebaühtlasi lööke.

Pressikonverentsil kommenteeris Naglesmann Davies’i olukorda järgmiselt: “Eile meie järelkontrolli ajal, mida teeme iga mängijaga, kellel on olnud Covid-19, tuvastasime müokardiidi ehk südamelihase põletiku tunnused.”

“Ta on hetkel treenimise lõpetanud, seega pole ta järgmistel nädalatel meile kasutuskõlblik.”

“Soovime Daviesele täielikku ja kiiret paranemist ning loodame teda esimesel võimalusel taas väljakul näha.”

Kuigi müokardiidi kohta on veel vähe teavet, kinnitas USA CDC hiljuti, et peale mRNA COVID-19 vaktsineerimist on täiskasvanutel esinenud südamehaigusi.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised