Barcelona president avaldas ulmelise palganumbri, mida Mbappe neilt väidetavalt küsis

laporta mbappe

“Mbappe küsis netos 40 kuni 50 miljonit eurot hooaja eest. Mitte brutos, aga netos,” kommenteeris Mbappe saagat Barcelona president Joan Laporda kohalikus raadios.

“Me ei kaalu kunagi lepingu sõlmimist mängijaga, kes küsib 50 miljonit eurot netos. Ja isegi siis nad ei pruugi Meistrite Liigat võita. Mõned mängijad küsivad palju, kuid ei jõuagi Meistrite Liiga karikani.” jätkas ta.

Isegi Leo Messi ei teeninud Barcelonas rohkem kui 35 miljonit eurot aastas. Kui Laporta siin kohal ei valetanud, siis tunduvad Kylian Mbappe nõudmised küll jaburad.

Mbappe Barcelona Laporte

Seega kas siis Real Madrid kavatseb Mbappele maksta 50 miljonit eurot hooaja eest? Vastus on ei.

Usaldusväärsete Ramon Alvarez de Moni ning Mario Cortegena sõnul hakkab Mbappe Realis netos teenima umbes 30 miljonit eurot aastas. Kuigi prantslase lepingus saab olema ka suur lepingusõlmimisboonus.

Võib-olla tõesti küsis Mbappe oma palgaks 50 miljonit, kui Barcelona tema kohta esialgselt uuris – kuid hetkel paistab, et Laporta kommentaarides võis pisut kibestumust olla ning võib-olla ka liialdamist.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised