Barcelona naiskond visati pärast 9-0 võitu karikasarjast välja

barcelona femini naiskond naised jalgpall football eesti estonia

Barcelona naiskond visati Copa de la Reinast välja, kuna klubi kasutas 9:0 võidumängus Osasuna vastu mängukeelu all olevat mängijat.

Suvel klubisse toodud Geyse Ferreira käis antud kohtumises Barcelona eest platsil, kuid klubi paistis olevat ära unustanud, et naisel oli eelmisest hooajast antud sarjas juba punane all ning veel selle tõttu mängukeeld.

Pärast seda asuti asja uurima ning nüüd on kinnitatud, et sarja viimati võitnud klubi on tänavuselt turniirilt eemaldatud. Samuti määrati neile 1001 euro suurune trahv ning neile on jäetud 10 päeva, et otsus edasi kaevata. Osasuna pääseb selle tulemusel edasi veerandfinaali.

image 13

Sarnase rikkumise eest karistati ka Sevillat. Klubi kasutas oma viigimängus Nagore Calderoni poolkaitses, kuid ka tema ei oleks tohtinud mängida – põhjuseks eelmisel hooajal Tenerife vastu teenitud punane kaart.

Barcelona on Copa de Reinat domineerinud ning on võistluse ajaloo edukaim naiskond. Katalaanlased on võidukarika pea kohale tõstnud lausa üheksal korral ning seda viimased kolm hooaega järjest.

Vaata Barcelona võidumängu(mis hiljem tühistati) tipphetki:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised