Barcelona asepresident nimetas ULMELISE summa, mille klubi koronaviiruse tõttu juba kaotanud on

korona

Hispaania hiigelklubi on koronaviiruse puhangu tõttu juba kaotanud tubli üheksakohalise summa ja uurib nüüd enneolematuid tulu teenimise võimalusi.

Barcelona on praeguseks hetkeks maha matnud juba kuni 121 miljonit naela, kinnitas asepresident Jordi Cardoner.

Kataloonia klubi on kaotanud 50 miljonit eurot vähenenud piletitemüügi ning muuseumikülastuste arvelt, 39 miljonit eurot läks kaotsi televisioonirahadest ning veel 25 miljonit eurot muudest äritegevustest, sealhulgas kapulustest ja jalgpallikoolidest.

Barcelona mängijad on nõustunud 72%-lise palgakärpega, et aidata klubilil jalad taas alla saada.

See on taganud viiesajale klubi töötajale täiemahulise palga, kuid Cardoner usub, et Camp Nou’l tuleb veel üle elada lühiajaline rahaline raskusteperiood.

0 Barcelonas Argentinian forward Lionel M

“Vähendasime oma sissetulekuid äärmuslikesse kaugustesse,” sõnas Cardoner ESPN-ile. “See on kindel, et need miljonid jätavad meid aasta lõpus kahjumisse.”

Antud uudis saabus paar nädalat peale seda, kui Barcelona teatas, et koronaviiruse vastu võitlemiseks müüakse Camp Nou nimeõigused üheks aastaks. Cardoner usub aga nüüd, et klubi peab leppima pikema diiliga, et ennast pinnal hoida.”

“See on midagi, mida võime lepingule lisada: veel 25 aastat,” sõnas ta. “Esimene aasta koronaviiruse nimel ning järgmised 25 aastat klubi finantseerimiseks. Miks mitte?”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised