Balotelli taas tegudel: Vanameister virutas värava löönud meeskonnakaaslasele jalaga näkku

karakter

Endine Liverpooli ja Manchester City ründaja Mario Balotelli on oma veidruste juurde tagasi jõudnud ning demonstreeris seda Adana Demispori 2-0 võidumängus Galatasaray üle.

City perioodil sündis mäletatavasti mehe karjääri tipphetk, kui ta kohtumises La Galaxy vastu trikilööki tegema läks ja see kohe üldse välja ei kukkunud.

“Asi on selles, et see ‘Mario on segane’ värk on lihtsalt midagi, mida ajalehed aastate jooksul välja mõtlesid. Ma näen ennast normaalse inimesena. Ma pole üldse segane,” sõnas Balotelli peale 2021. aastal Adana Demisporiga liitumist.

“Ma lihtsalt naudin hetke vahel. Meedia jaoks peavad kõik jalgpallurid nagu sõdurid olema.”

Balotelli on sellest ajast saati juba aga uudistesse jõudnud lugudega, milles väidetakse, et Balotelli virutas meeskonnakaaslasele ning mõnitas nipsaka väravatähistusega üht endist treenerit.

Nüüd on jälle mehel aeg särada – Yunus Akgun lõi 53. minutil kohtumise esimese värava ning Balo otsustas meeskonnakaaslasele toetust näidata, lüües teda jalaga näkku.

Kerge löök ei paistnud Akguni aga mõjutavat, sest juba 5 minutit hiljem lõi ta mängu teise värava.

Vaata klippi siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised