Aymeric Laporte on siirdumas Saudi Araabiasse, fännid on mehe üleminekutasust hämmingus

manchester city laporte al nassr saudi arabia ronaldo

Manchester City kaitsemängija Aymeric Laporte on lähedal liitumaks Saudi Araabia profiliigaga ning fännid ei suuda üleminekutasu mehe eest ära imestada.

Lähis-Ida on olnud viimasel ajal tohutult kuum sihtpaik kuhu mängijatel siirduda ning järgmise mehena paistab teekonda sinna ette võtvat just Laporte.

Laporte liitub Cristiano Ronaldo meeskonnaga Al Nassr ning esmaspäeval sõidab mees juba klubi juurde, et leping ära sõlmida. Al Nassr on järjest suuri nimesid nagu Sadio Mane, Marcelo Brozovic, Seko Fofana ja Alex Telles enda ridadesse mängima toonud.

Laporte ülemninek on pannud fänne aga kulmu kergitama. Vaatamata oma Premier League edule Man City’ga, suundub mees Daily Maili andmetel Al Nassri vaid 23,5 miljoni naela eest. Võrreldes 57 miljoni naelaga, mille City ise mehe hankimiseks 2018. aastal kulutas, siis on tegemist tõelise soodusmüügiga!

image 1

Fännid sotsiaalmeediaplatvormidel on üksmeelsed – see tasu on naeruväärselt väike ning Saudi Araabia klubi jaoks totaalne võit.

Laporte oli varem Pep Guardiola kaitseliini oluline osa, kuid eelmisel hooajal jäi ta selliste mängijate nagu John Stones, Ruben Dias, Manuel Akanji ning Nathan Ake’i varju.

Seejärel tõukas Josko Gvardioli saabumine ta veelgi nimekirjas allapoole ning selle tulemusena otsustas mees Al Nassriga kolmeaastase lepingu sõlmida.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
3
+1
0
+1
0
+1
2

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised