Avaldati põhjus, miks Raheem Sterling varem koondise juurest lahkus

sterling inglismaa koondis jalgpall

Raheem Sterling pidi esialgu segastel asjaoludel MM-i kohtumisest Senegali vastu eemale jääma. Nüüd on selgunud, et põhjuseks on asjaolu, et mehe kodu Inglismaal rööviti.

Inglismaa koondise peatreener Gareth Southgate kinnitas, et 27-aastane mängumees sõitis vahetult enne 3:0 võidumängu koju, et olla oma perele toeks.

On teatatud, et Surreys asuv kinnistu võeti sihikule laupäeva õhtul ning ründaja ise kuulis sellest pühapäeva varahommikul.

image

Southgate loodab, et endine City mängija siiski naaseb veel koondisesse tagasi ning et ta saab teda laupäevases veerandfinaalis Prantsusmaa vastu kasutada.

Southgate ütles Sterlingu kohta pärast Inglismaa võitu Senegali üle järgmist: “Ta prioriteet on hetkel oma perega olla.”

“Toetame seda otsust ning anname talle nii palju aega, kui ta vajab. Ta läheb koju ning ma ei soovi talle survet avaldada. Mõnikord pole jalgpall kõige tähtsam, perekond tuleb esimesena.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
1

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised