Aubameyang liitus viimasel hetkel tasuta FC Barcelonaga

aubameyang

31. jaanuari õhtul, kõigest paar tundi enne üleminekuakna sulgumist, selgus, et Arsenali tipuründaja Pierre-Emerick Aubameyang liitub FC Barcelonaga ja seda tasuta, kuigi mängija leping lõppeks alles 30. juunil 2023.

Esialgne plaan oli Barcelonal Aubameyangiga kõigest pooleaastane laeunuleping sõlmida.

Kui läbirääkimised Inglismaa ja Hispaania klubide vahel mängija väljalaenamise teemal aset leidsid, mainis Barcelona Põhja-Londoni klubile, et saavad laenulepingu puhul maksta vaid väikese osa Aubameyangi palgast.

Arsenalile antud pakkumine ei sobinud ning läbirääkimised lükati edasi. Lõpuks leiti klubide vahel kompromiss, et gabonlane liitub klubiga lõplikult ja veel ilma igasuguse üleminekutasuta.

Pierre-Emerick Aubameyang: Arsenal confirm striker leaves by mutual consent  ahead of Barcelona move | Transfer Centre News – Odu News

Põhjus, miks Londoni Arsenal kiirel mängumehel nii lihtsalt minna lasi on igati mõistetav, sest Aubameyangi leping, vähemalt 250 000 naelase nädalapalgaga, olevat tekitanud klubile finantsilisi probleeme, millega oleks Arsenal pidanud vastu pidama veel 18 kuud.

Lisaks sellele esines mängija ja Mikel Arteta, klubi peatreeneri, vahel konflikt, kus Aubameyang olevat näidanud klubi suhtes distsiplineerimatust, mistõttu jäeti ta mitmeid kordi koosseisust välja ja lisaks eemaldati temalt ka kaptenipael.

Kui kauaks ja missuguse nädalapalgaga gabonlane Hispaania hiiglastega liitus, on hetkel teadmata, kuid teada on see, et mängija oli nõus oma palka kärpima võrreldes sellega, milline see oli Arsenalis.

Pierre-Emerick Aubameyang mängis Arsenali särgis 163 mängu, sai jala valgeks 92 korral ja andis 21 väravasöötu ja sai korra tõsta ka Inglise Superkarika ja FA Cupi karikat.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised