Atalanta ukrainlasest poolkaitsja Ruslan Malinovskyi skooris imelise värava ning tähistas seda “Ei sõjale Ukrainas” särgiga

ukraina

Atalanta poolkaitsja Ruslan Malinovskyi paljastas peale neljapäeva õhtul löödud väravat särgi, millel oli kiri “Ukraina sõjale ei”.

Ukraina koondislane Malinovskyi lõi värava oma meeskonna Euroopa Liiga kohtumises Olympiacose vastu.

Tegu järgnes sellele, kui Vladimir Putin teatas neljapäeva hommikul, et Vene väed alustavad mitmel rindel täiemahulist sissetungi Ukrainasse, kus on väidetavalt hukkunud sadu Ukraina sõdureid.

Putin teatas, et kavatseb riigi “desnatsifitseerida” ja hoiatas, et Läänt ootavad “tagajärjed, mida pole veel ajaloos nähtud”, kui nad proovivad sekkuda.

Üle riigi on mitmetes linnades plahvatusi kuulda olnud, samal ajal kui ukrainlaste endi postitatud videod on näidanud rakette lendamas taevas ning kukkumas lennujaamadesse.

Malinovskyi tegi ise postituse sotsiaalmeediasse juba neljapäeva hommikul, andes inimestele teada, mis tema kodumaal toimub ja mida inimesed saavad teha, et neid toetada.

Ta säutsus: “Ukrainat rünnatakse PRAEGU. Palun jagage sõna edasi ja palvetage meie riigi eest!”

Malinovskyi avaldas toetust oma riigile koos mitmete teiste Ukraina rahvusvaheliste esindajatega. Ründaja Jaremtšuk avalikustas kolmapäeval oma kodumaa toetuseks kolmeharulise embleemi.

Samal ajal väidab Manchester City kaitsja Oleksandr Zinchenko, et Instagram kustutas ta postituse, milles ta soovis, et Vladimir Putini “tee lõpetaks aeglane ja valus surm”. Mees on teada andnud, et “ei saa lihtsalt kõrvale seista”, kui “kogu tsiviliseeritud maailm minu enda riigi pärast mures on.”

Moskva Dünamo ja Venemaa koondislane Fedor Smolov sai esimeseks kõrgetasemeliseks Venemaa sportlaseks, kes oma riigi presidendi tegevuse avalikult hukka mõistis postituses: “Ei sõjale”, millele järgnes Ukraina lipp.

Vaata väravat ja väravatähistust siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised