Arteta: “Meil on Arsenalis kaks väga-väga head väravavahti”

Arteta: "Meil on Arsenalis kaks väga-väga head väravavahti"

Arsenali peatreener Mikel Arteta on mõista andnud, et sooviks klubis esiväravavahi koha kaotanud Aaron Ramsdale’i veel Arsenalis jätkamas näha, kuid samas ei suutnud mees siiski täie kindlusega öelda, et teda jaanuaris lahkumas ei näe.

3. septembrist saati on Ramsdale mänginud Premier Leagues vaid korra – seda Brentfordi vastu, kui David Raya kohtumises kaasa teha ei saanud.

Ramsdale’i jaoks on mängus aga 2024. aasta EM’ile sõitva Inglismaa koondise esikinda koht ning Nick Pope’i hiljutise õlavigastuse tõttu võib Newcastle järgmisel kuul just uue väravavahi otsingutel olla.

Küsimusele, kas Arteta oleks valmis Ramsdale’i Newcastle Unitedile müüma, vastas mees järgmiselt: „Ma tahan, et Aaron oleks meiega. Olen õnnelik, et meil on kaks väga-väga head väravavahti ning Aaron jääb meie juurde. Me tahame olla paremad, seega tahame olemasolevale koguaeg lisa leida. Sellised on meie kavatsused.”

Kui mehelt pinniti edasi, et kas ta kategooriliselt välistaks Ramdale’i lahkumise, siis vastas mees järgmiselt: „Ma ei tee seda ühegi mängija puhul. Ma ei saa sulle öelda, et kas mõni Arsenali mängija lahkub jaanuaris või jääb siia järgmiseks kolmeks aastaks.”

„Ma ei ütle, et ükski mängija ei lähe Newcastle’sse. Ma ei ütle seda. Ma ei saa garanteerida, et keegi ei lahku jaanuaris. Ei Newcastle’sse või mõnda muusse klubisse” lõpetas Arteta.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised