Arsenal lükkas tagasi esimese pakkumise Ramsdale’i eest – see tuli nende Premier League rivaalidelt

Ramsdale offer rejected Wolverhampton Karl Jakob Hein jalgpall football

Erinevate allikate kohaselt on Wolverhampton Wanderers teinud Aaron Ramsdale’i eest pakkumise, kuid Arsenal lükkas selle tagasi.

Saudi Araabia rikkurklubid on sihikule võtnud Wolves’is head mängu näitava Jose Sasti ning peatreener Gary O’Neil soovib rahateenimise võimalust ära kasutada.

Vaatamata 40 miljoni euro suursele hinnasildile, mis klubi mehele määras, on Wolverhampton endiselt aina optimistlikum, et nad suudavad väravavahi jaanuaris maha müüa.

Mehele otsitakse klubis ka juba asendust ning ühena võimalikest asendajatest kaalutakse ka Arsenalis valikust välja jäänud Ramsdale’i.

Ramsdale oleks uues klubis ilmselt kindel alustaja, kuid hetkel paistab, et puurivaht võitleb veel oma koha eest Arsenalis. Meediaväljaande Football London andmetel lükati esialgne pakkumine Arsenali poolt ka tagasi.

Ramsdale alustas väravas, kui Arsenal alistas viimases kohtumises Bretnfordi 1:0, kuid eeldatakse, et tänases mängus Lensi vastu alustab väravapostide vahel siiski David Raya.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised