Ancelotti kolm dilemmat, mis tuleb enne homset Euroopa superkarika mängu lahendada

Ancelotti kolm dilemmat real madrid

Real Madrid kohtub kolmapäeval Euroopa superkarikamängus Frankfurdi Eintrachtiga (Eesti aja järgi algab kohtumine kell 22.00).

Toome välja kolm peamist taktikalist otsust, mille Carlo Ancelotti peab enne Helsingi olümpiastaadionil toimuvat vastasseisu tegema.

Kes mängib vasakkaitses?

Madridis on kolm suurepärast mängijat, kes on võimelised vasakkaitsja positsiooni mängima: Mendy, Rudiger ja Alaba. Kui Rudiger saabus, ootasid paljud, et Carletto mängitab teda keskkaitsjana ning liigutab Alaba vasakule.

image 8

Ancelotti aga üllatas kõiki ning mängis Rudigeri hoopis vasakkaitsjana. See pole tema loomulik positsioon, kuid peatreener ütles, et usub Toni võimetesse seal mängida.

Seejärel peab itaallane otsustama, kes mängib kolmapäeval vasakul äärel.

Kas Ancelotti peaks murdma KCM keskvälja?

Kroos, Modric ja Casemiro on maailmatasemel mängijad, kuid nad ei muutu enam nooremaks. Camavinga, Ceballos ning uue lepingu sõlminud Tchouameni nõuavad aina rohkem mänguaega.

image 9

Carletto peab langetama otsuse, kas ta usaldab oma vanu valvureid või proovib midagi uut, näiteks annab Camavingale Kroosi ees noogutuse.

Kes mängib paremründaja kohal?

Madridis on palju mängijaid, kes on võimelised mängima paremal ründepoolel. Eelmisel hooajal näis Valverde olevat sel positsioonil kindel alustaja, kuid Asensio, Rodrygo ja Hazard ei kavatse ilmselt pingipoisteks jääda.

image 10

Sellele positsioonile mängija määramine on Ancelotti jaoks ilmselt kõige suurem dilemma. Kõigil neljal mängijal on erinevad omadused, seega jääb peatreeneri otsustada, mis sobib paremini kohtumiseks Frankfurti meeskonna vastu, kes võitsid eelmisel hooajal nii Barcelonat kui Betist.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised