Al Ittihad keeldus Aasia Meistrite Liiga kohtumises väljakule tulemast, meeskonda ähvardab karistus AFC’lt

all ittihad statue

Tasmin Sporti ajakirjanik Hatam Shiralizadehi sõnul võib Al Ittihadi käitumine Aasia Meistrite Liiga kohtumises Sepahani vastu neile karistuse kaela tuua.

Saudi Araabia meeskond eesotsas peatreener Nuno Espirito Santoga ning staarmängijatega nagu N’Golo Kante ja Fabinho keeldusid oma riietusruumist lahkumast ning väljakule asumast.

Meeskond protesteeris väljakul seisnud Iraani sõjaväeülema Qasem Soleymani büsti vastu. Soleymani hukkus 2020. aasta jaanuaris USA’s droonirünnaku läbi.

Hatam Shiralizadeh avaldas ka video, millel on näha, kuidas Al Ittihad varasemast treeningust osa võtab, sõltumata sellest, et kuju seisis ka toona juba seal.

Shiralizadeh teatas: „Paistab, et Al Ittihad saab ilmselt AFC’lt karistada, sest nad treenisid Naghshe-Jahani staadionil eelneval päeval probleemideta, kuigi seal oli ka siis Ghasem Soleymani kuju.

Aasia jalgpallikonföderatsioon (AFC) teatas, et mäng jäeti ära ootamatute ning ettenägematute sündmuste tõttu. Organisatsioon kirjutas avalduses: „AFC on endiselt väga pühendunud mängijate, mänguametnike, pealtvaatajate ning kõigi asjassepuutuvate inimeste turvalisuse tagamisele.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised