Adebayo Akinfenwa teeb peatselt debüüdi juba uuel spordialal

akinfewa maadlus inglismaa jalgpall karjäär debüüt

Adebayo Akinfenwa teeb järgmisel nädalal profimaadluses oma debüüdi.

Kultuskangelane lõpetas jalgpallurikarjääri vaid viis kuud tagasi, kuid nagu näha, siis kibeleb mees tagasi spordiareenile – seekord vahetas ta rohelise muru hoopis võitlusringi vastu.

Kuigi tema jalgpallioskus on vaieldamatu, mäletatakse Akinfenwat ilmselt kõige rohkem selle poolest, et ta oli üks enim üles pumbatuid mängijaid, keda me eales näinud oleme.

Nüüd, 40-aastaselt, on mees lõpuks oma 21-aastasele karjäärile joone alla tõmmanud. Kuid sõltumata saabaste varna riputamisest pole Akinfenwa lõplikult siiski meie ekraanidelt lahkunud.

Oma positiivse ja toreda ellusuhtumisega on ta sotsiaalmeedias endale tohutult jälgijaid kogunud ning käib regulaarselt talkSPORTi ja BT stuudiotes asjatundjana mänge kommenteerimas.

Nüüd teatas ta aga oma järgmisest sammus karjääris. 23. oktoobril teeb ta profimaadluses oma debüüdi.

“Pensionile jäädes küsiti minult pidevalt, et mida ma edasi teha tahan ja vastuseks olid alati uued kogemused” rääkis Akinfenwa Daily Mailile.

“Mul oli õnn teha 22 aastat asja, mida ma armastan, kuid see oli siiski elukutse. Kui jääd pensionile, jäävad lihtsalt vabadus ning kogemused. See on alati tagaplaanil olnud, sest ma armastan maadlust. Olen Anthony Ogogo´t aastaid juba tundnud.”

“Me puutusime üksteisega kokku, kui ta oli poksija ja hoidsime kontakti. Kahjuks ei saanud ta enam poksida ja leidis armastuse maadluse vastu ning uuris minult üks päev: “Kuule, sa proovida tahaksid seda asja?”

“Kui sa leiad endale midagi, mida sa juba naudid, siis teeb see selle pisut kergemaks. Kui tuleb välja, siis tuleb. Ma naudin seda ja olen trenne ka nautinud. Naudin selle intensiivsust.”

Kuigi Akinfenwa on füüsiliselt heas vormis, siis tunnistab ta isegi, et maadlus annab kehale lõpuks tunda.

“Ma proovisin seda ja ma ei hakka valetama, see on päris valus. Kõik, kes mind jalgpalli mängimas nägid, teadsid, et kui ma pikali läksin, siis võttis mul tõusmine pisut aega ja maadluses võtab see püsti saamine veel kauem aega.”

“Trenn on trenn, aga erinevad kehaosad annavad tunda. Tavaliselt olen mina see inimene, kes inimesed põrandale treenib, aga nüüd avastan ennast ise tihti põrandalt. Ma naudin raskuste tõstmist ning sõidan veel endiselt ka ratast.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised